Standen

Nadine Noordam League

Meiden O17

Team GW W G V Pnt Tenue aan Compleet team aanwezig Sportief gedrag Aanwezig thema- bijeenkomsten Gele kaart Rode kaart Team afwezig zonder afmelding Totaal
Heldring College22006122000011
Roemer Visscher College21104222000010
Diamant College311142120-1008
Johan de Witt College2011122200007
Hofstad MH3012112200006

Lex Immers League

Jongens O14

Team GW W G V Pnt Tenue aan Compleet team aanwezig Sportief gedrag Aanwezig thema- bijeenkomsten Gele kaart Rode kaart Team afwezig zonder afmelding Totaal
Zuid-West College32107233000015
Roemer Visscher College32107331000014
Maris College320163320-10013
Heldring College31114332000012
Johan de Witt College31023333000012
Diamant College31023323000011
Hofstad MH2101322200009
Edith Stein College2011122200007
De Einder200202210-1004

Danny Bakker League

Jongens O16

Team GW W G V Pnt Tenue aan Compleet team aanwezig Sportief gedrag Aanwezig thema- bijeenkomsten Gele kaart Rode kaart Team afwezig zonder afmelding Totaal
Hofstad MH32016333000015
Roemer Visscher College321073300-10012
Edith Stein College31023323000011
Maris College22006212000011
Zuid-West College22006112000010
Diamant College3003032300008
Johan de Witt College2101322100008
Lyceum Ypenburg2011122200007
Heldring College2020212100006
Flex College2002021200005

Deel de stand

Toon uitgebreide stand

Founding Partners

  • ADO Den Haag in de Maatschappij
  • Gemeente Den Haag
  • Menzis
  • GGD

Preferred Suppliers

  • Parnassia