Standen

Nadine Noordam League

Meiden O17

Team GW W G V Pnt Tenue aan Compleet team aanwezig Sportief gedrag Aanwezig thema- bijeenkomsten Gele kaart Rode kaart Team afwezig zonder afmelding Totaal
Heldring College550015455000029
Johan de Witt College52127555000022
Roemer Visscher College41124444000016
Hofstad MH51134244000014
Diamant College511343340-20012

Lex Immers League

Jongens O14

Team GW W G V Pnt Tenue aan Compleet team aanwezig Sportief gedrag Aanwezig thema- bijeenkomsten Gele kaart Rode kaart Team afwezig zonder afmelding Totaal
Zuid-West College541013255000025
Roemer Visscher College531110553000023
Maris College530295540-20021
Diamant College52036545000020
Heldring College42117443000018
Hofstad MH42026444000018
Johan de Witt College41033444000015
Edith Stein College411244430-10014
De Einder400404420-4006

Danny Bakker League

Jongens O16

Team GW W G V Pnt Tenue aan Compleet team aanwezig Sportief gedrag Aanwezig thema- bijeenkomsten Gele kaart Rode kaart Team afwezig zonder afmelding Totaal
Heldring College532011453000023
Hofstad MH42026444000018
Roemer Visscher College32107331000014
Diamant College42026223000013
Lyceum Ypenburg30121333000010
Zuid-West College32016112000010
Flex College40040212000-14
Maris College2101322100-503

Deel de stand

Toon uitgebreide stand

Founding Partners

  • ADO Den Haag in de Maatschappij
  • Gemeente Den Haag
  • Menzis
  • GGD

Preferred Suppliers

  • Parnassia