Lex Immers

Lex Immers League

Jongens O14

Team GW W G V Pnt Tenue aan Compleet team aanwezig Sportief gedrag Aanwezig thema- bijeenkomsten Gele kaart Rode kaart Team afwezig zonder afmelding Totaal
Zuid-West College21104222000010
Diamant College2101322200009
Heldring College2110422100009
Johan de Witt College2101322200009
Maris College2101322100008
Roemer Visscher College2110422000008
Edith Stein College2011122200007
Hofstad MH1001011100003
De Einder100101100-1001

Deel de stand

Toon uitgebreide stand

Founding Partners

  • ADO Den Haag in de Maatschappij
  • Gemeente Den Haag
  • Menzis
  • GGD

Preferred Suppliers

  • Parnassia