Competities

Lex Immers League

Poule A

Team GW W G V Pnt Tenue aan Compleet team aanwezig Sportief gedrag Aanwezig thema- bijeenkomsten Gele kaart Rode kaart Team afwezig zonder afmelding Totaal
Maris College990027999400058
Diamant College970221999600054
Edith Stein College960318999400049
Hofstad MAVO960318999400049
Heldring College950415999600048
Roemer Visscher College940512999400043
Lyceum Ypenburg93069999600042
Zuid-West College930699996-20040
De Einder90090747400022
Rebound92076556-200020

Deel de stand

Toon uitgebreide stand

Founding Partners

  • ADO Den Haag in de Maatschappij
  • Gemeente Den Haag
  • Menzis
  • Albert Heijn
  • GGD

Preferred Suppliers

  • Parnassia